Іранга Груп
  • 044 300 05 83
  • 073 214 15 37
  • 050 334 49 77
  • 067 777 15 03

 

Ремонт укр Извините, данный раздел находится в стадии разработки.

Детальніше...

 

   Компанія "ІРАНГА ГРУП" пропонує комплексне вирішення завдань з проектування систем промислового холоду, вентиляції та кондиціонування, підбір обладнання відповідно до технічного завдання та побажаннями замовника. Також особлива увага приділяється проектування магазинів і напрямку HoReCa: від невеликих барів, кафе до ресторанів вищого рівня. Наша основна задача - запропонувати оптимальне кваліфіковане рішення з техніко-економічної та інженерно-технічної точок зору.

    Проектування - необхідний етап, як при створенні промислових об'єктів, так і при створенні об'єктів приватного характеру. Проект потрібен для точного розрахунку матеріальних вкладень. На етапах проекту визначається найбільш раціональне використання наявних площ, а також розробляється стиль закладу. Кожен проект завжди унікальний, спираючись на досвід вдалих і випробуваних практикою рішень, використовуючи знання і досвід використання енергозберігаючих технологій, наші фахівці пропонують найбільш оптимальний варіант. Проектний відділ "ІРАНГА ГРУП" виконав багато робіт, накопичивши солідний досвід проектування, яким ми завжди готові поділитися з нашими клієнтами.

   Важливою частиною проектних робіт є підбір обладнання. Компанія "ІРАНГА ГРУП" працює з кращими виробниками обладнання по всьому світу і постійно шукає нових партнерів. Це дозволяє нам пропонувати клієнтам широкий асортимент обладнання під будь-який запит замовника і будь-яке поставлене завдання.

  Ми встановлюємо з виробниками обладнання довгострокові партнерські відносини, що гарантує нам хороші умови закупівлі, це в свою чергу дозволяє нам пропонувати клієнтам адекватні ціни і вигідні умови постачання.

  

 

                       

Головна