Іранга Груп
  • 044 300 05 83
  • 073 214 15 37
  • 050 334 49 77
  • 067 777 15 03

 

   Основне завдання рітейлерів при оснащенні супермаркетів - створити сприятливу атмосферу для продавців і покупців, зробити процес покупок максимально зручним. Основним атрибутом комфортного шопінгу є купівельні візки та кошики. Наявність цього обладнання в торговому залі - це турбота про покупця, адже візок - це перша річ, з якою стикається відвідувач супермаркету, вона ж супроводжує його в процесі здійснення покупок і вона ж - остання річ, з якою покупець розлучається, залишаючи супермаркет.

Детальніше

     Холодопостачання підприємств харчової промисловості, будь то молочний завод, кондитерська фабрика або м'ясокомбінат, має починатися з проекту. Початковим етапом проектування сміливо можна вважати розробку і узгодження технологічного ланцюга холодильної обробки продукції. До питання технології потрібно підійти дуже ретельно, так як будь-яка похибка на цьому етапі призведе до збою ефективності проектованої холодильної системи.

Детальніше

    Свіже повітря є необхідною умовою життя людини. В закритих приміщеннях ми проводимо 90% свого часу, а 80% повітря, яким ми дихаємо в приміщенні – це пил та мікроорганізми. Нажаль, сучасні будівлі схожі на герметичні посудини і погано пропускають свіже природне повітря, збагачене іонами та озоном. Результатом неякісної вентиляції є надмірна вологість, неприємні запахи, погане почуття, алергія, зниження працездатності.

Детальніше