Іранга Груп
  • 044 300 05 83
  • 073 214 15 37
  • 050 334 49 77
  • 067 777 15 03

 

Про Компанію

 

    ТОВ "ІРАНГА ГРУП" - одна з провідних компаній, що працюють на ринку професійного обладнання для підприємств харчової промисловості, торгових точок, готелів, складів, медичних установ та інших об'єктів різного призначення.

   Компанія входить до складу міжнародної групи компаній "BALTIC MASTER" (центральний офіс в м Вільнюс, Литва. Створена в 1993 році), що діє на всій території СНД і яка є одним з лідерів в області виробництва холодильного, торгового і технологічного устаткування. За час роботи ми завоювали міцні позиції на ринках Литви, Латвії, Естонії, України, Казахстану, Білорусії, країнах Сходу, Європи і Скандинавії. На ринку України компанія працює більше 10 років.

 

   Основні напрямки діяльності:                                                                                                                          

                       - Проектування;

1231- Промислове холодильне обладнання;

- Вентеляційне обладнання та кондиціювання

- Обладнання для ресторанів, барів, кафе (HoReCa);

- Обладнання для супермаркетів (Retail);

- Сендвіч-панелі;

- Монтажні та пусконалагоджувальні роботи;

    - Сервісне обслуговування та ремонт.

   

    Ще один напрямок діяльності компанії "ІРАНГА ГРУП" - постачання і монтаж стінових і покрівельних панелей для легкої обшивки промислових, складських та тваринницьких комплексів, а також монтаж холодильних панелей в якості зберігаючої обшивки для холодильників і морозильних камер.

   Наша компанія пропонує послуги з будівництва ресторанів, барів, кафе, магазинів, а також фрукто- і овочесховищ "під ключ", з огляду на всі побажання замовника і використовуючи будівельні матеріали провідних європейських виробників.


         ТОВ "ІРАНГА ГРУП" є ексклюзивним постачальником устаткування ТМ REFRA

 

Головна